Tikro vyro mastymas

Vyro mastymas. Štai ko neturi didžioji dauguma vyrų. Šiame straipsnyje aš Jums neduosiu tiek daug patarimų, svarbiausia ką noriu pasiekti šiuo straipsniu, tai identifikuoti problemas, kurios kyla vyrams itakojamos neteisingo mastymo. Mastant neteisingai, jūs niekada neuždirbsite daug pinigų, neturėsite sėkmingo verslo, problemos šeimoje, kitaip sakant visiškas fiasko gyvenime, to pasekoje rasite kaltų valdžioje, namuose, ir manysite jog esate neteisus.

Pirmiausiai ką privalote padaryti, suformuoti savo asmenybė, išsikelti sau tikslą. Imkime kaip pavyzdį vyrą su dviem tikslais neitakojamais vienas kito, tai būtų verslas, ir šeima. Šeima prasideda nuo vyro, nuo to kokią jis moterį pasirinks šeimos kūrimui, jis yra patinas, kuris privalo užtikrinti palikuonis, savo genetikos pratesimą, vėliau užtikrinti stabilumą palikuonims, teisingą auklėjimą, kad palikuonys neterštų jo vardo.

Viskas kaip ir aišku, vyras aprūpintojas, šeimos galva, kompromisų meistras, sugebantis viską laviruoti taip, kad nekiltų jokių nesklandumų, tinkamas auklėjimas, tinkami draugai, aplinka, namai, finansinis pagrindas. Pinigai, vienas iš svarbesnių dalykų vyro gyvenime, jis negyvena dėl jų, bet privalo jų turėti, kad galėtų pastatyti erdvų jo šeimai namą, palikuonis leisti į universitetą, suteikti jiems karkasinį pagrindą einant į savo gyvenimą, viskas lyg ir aišku, pinigai uždirbami, tačiau jei jis turi tikslą turėti verslą..

Versle reikia ryžto, drąsos, ir to paties jaunatviško maksimalizmo, kuris būtų kuras jo svajonei. Kiti neryžtingi vyrai, po pirmo bankroto gryžta į privatujį sektorių būti darbininkais. O ryžtingas vyras bandys sukurti verslą 10, nors ir šimtą kartų, tačiau jis tai darys tol kol jam pasiseks, o sėkmės atvėju nuostoliai prieš tai būtų nuplaunami, kaip bažnyčioje atleidžiamos nuodėmės.

Vyras, Tikras vyras, džiaugiasi patyres nesėkmę, nes jis supranta kad katik gavo vertingą pamoką. Ją išmoksta, ir klaidos nekartoja, tai veda link pergalės, reikai išmokti identifikuoti sau kylančias problemas, jas sunaikinti, ir testi savo vienareikšmiškai sėkmingą kelionę. Jūs neturite teisės abeajoti tuo ką darote, tai jūsų pasirinktas kelias, viskas tuo ir pasakyta, savo keliu einam kiekvienas iš mūsų patys, niekas už mus neišpildys svajonių. Tik mes patys.

0 komentarai (-ų):